Arhive kategorije: Novosti iz CIK-a

Popis polaznika CIK-a 2015-16

CIK.cdr

 

 

 

 

Rbr IME UČENIKA PREZIME UČENIKA NAZIV ŠKOLE RAZRED
1 EMA KOVAČIĆ II. OŠ VARAŽDIN 7
2 SARA BRODAR OŠ I. K. SAKCINSKOG, IVANEC 7
3 TOMICA ŠPOLJARIĆ OŠ MARTIJANEC 7
4 DEA FLEGAR OŠ I. K. SAKCINSKOG, IVANEC 7
5 INES MEĐERAL OŠ MARTIJANEC 7
6 DARIJA BUTKO OŠ I. K. SAKCINSKOG, IVANEC 7
7 MARTA MARTINČEVIĆ OŠ G. KRKLEC, MARUŠEVEC 7
8 KORINA KLAMPFL VI. OŠ VARAŽDIN 7
9 DAMIAN GOTIĆ OŠ LUDBREG 7
10 KRISTIAN JERAK IV. OŠ VARAŽDIN 7
11 NIKA BOSILJ IV. OŠ VARAŽDIN 7
12 BARBARA PETRIC OŠ P. ZRINSKI, JALŽABET 7
13 LEA ANDRAŠEK OŠ BREZNIČKI HUM 7
14 DOROTEJA ŠTIBER VI. OŠ VARAŽDIN 7
15 MARIA MAGDALENA KOPREK III. OŠ VARAŽDIN 7
16 JURICA RADOVIĆ OŠ KNEGINEC GORNJI 7
17 HARAMIJA GAŠPAR OŠ LUDBREG 7
18 FILIP MARTINKOVIĆ OŠ LUDBREG 7
19 ANAMARIJA ŠEST OŠ P. ZRINSKI, JALŽABET 7
20 TEA KRANJEC OŠ BREZNIČKI HUM 7
21 LARA JUREN IV. OŠ VARAŽDIN 7
22 ANTONIJA MARTINUŠ III. OŠ VARAŽDIN 7
23 VITO DRAGANIĆ VII. OŠ VARAŽDIN 7
24 MATIJA TEŽAČKI VII. OŠ VARAŽDIN 8
25 ŽELJKICA STANČIN OŠ LUDBREG 8
26 LEON HEGEDIĆ OŠ BREZNIČKI HUM 8
27 DAVID POSAVEC – KOVAČ OŠ G. KRKLEC, MARUŠEVEC 8
28 MARKO SRPAK II. OŠ VARAŽDIN 8
29 MARTA VUKOVIĆ II. OŠ VARAŽDIN 8
30 JELENA BUSIJA II. OŠ VARAŽDIN 8
31 IVOR CANJUGA VI. OŠ VARAŽDIN 8
32 PETAR HAJDUK VI.OŠ VARAŽDIN 8
33 EDUARD SELEC VI. OŠ VARAŽDIN 8
34 NENSY KLAČINSKI IV. OŠ VARAŽDIN 8
35 HELENA LABAŠ IV. OŠ VARAŽDIN 8
36 IVA BRLEK IV. OŠ VARAŽDIN 8
37 LUCIJA KOZULIĆ OŠ M. OŽEGOVIĆ, RADOVAN 8
38 KATARINA GLAVICA OŠ I. POLJAKA, VIŠNJICA 8
39 FILIP BARTOLIĆ ELEKTROSTROJARSKA ŠKOLA 1
40 ANTONIO NOVAK GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 1
41 IDA ŠOIĆ GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 1
42 HELENA TEŽAK GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 1
43 IAN MAĐARIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
44 DORA MARČEC PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
45 JURAJ PERHAJ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
46 KATARINA MEŠTRIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
47 FRAN DRAŽIN PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
48 LOVRO MAGDALENIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
49 VIDA SEVER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
50 KARLA KUKINA GRADEČAK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
51 MARTA BEGOVIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
52 ANA SREBAČIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
53 GABRIJELA ŠAMARIJA PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 1
54 PETAR MIHIN PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
55 LOVRA VUKOVIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
56 JURAJ TOPLAK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
57 EVA JOSIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
58 ILIJA SRPAK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
59 TIN ROGINA PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
60 DOMAGOJ JURIŠAK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
61 EMA ŽIHER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
62 MELANI PUŠKADIJA DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
63 IVANA LABAŠ DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
64 PATRIK MEŽNARIĆ DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 2
65 EMMA BIŠKUP SREDNJA ŠKOLA IVANEC 2
66 DANIJEL KAMENIĆ GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 2
67 VEDRAN DUBRAVEC GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 3
68 JAN KEKEZ GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 3
69 LUCIJA BALENT GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 3
70 MARKO HRANIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 3
71 KLARA BOBEK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 3
72 PAULA MIKLOŠIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 3
73 SVEN POSAVEC PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 3
74 PETAR SAČER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 3
75 NATALIJA HOIĆ MEDICINSKA ŠKOLA VARAŽDIN 3
76 ANJA MELNJAK MEDICINSKA ŠKOLA VARAŽDIN 3
77 MATEA KRIŽANIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
78 ANABELA LJUBIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
79 MARIO ILIĆ PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
80 TAMARA FRUK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
81 MIHAEL KLAMPFL PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
82 ROBERT LANGUS PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
83 LANA ANET ZUBER PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
84 NIKOLINA HAJDUK PRVA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
85 MIRJAM NIŽETIĆ DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
86 LORENA KOVAČIĆ DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
87 DOMINIK GRUDIČEK DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN 4
88 ANA MARČEC GRADITELJSKA, PRIRODOSLOVNA I RUDARSKA ŠKOLA 2
89 PATRIK STEPAN VI. OŠ VARAŽDIN 8
90 IHSSAN AMANEH VI.OŠ VARAŽDIN 8