Arhive kategorije: Novosti iz CI iz matematike

Najava 5. Festivala natematike Varaždinske županije

Poštovani,

Ove školske godine 5. Festival matematike Varaždinske županije održat će se u četvrtak,  25. travnja 2019. godine u 10 sati, u Gospodarskoj školi  Varaždin (Božene Plazeriano  4, 42000, Varaždin).

Organizator je Varaždinska županija sa Centrom izvrsnosti iz matematike u suradnji sa Županijskim stručnim vijećem učitelja/nastavnika matematike i učitelja razredne nastave Varaždinske županije.

Tema festivala je:  TURIZAM VARAŽDINSKE ŽUPANIJE

Sve potrebne informacije o natjecanju  bit će objavljene na službenoj web stranici Centara izvrsnosti Varaždinske županije.

Popis polaznika CI iz matematike pozvanih na državno natjecanje

 

Redni broj Ime učenika Prezime učenika Škola Razred Ime i prezime mentora
1. Viktorija Majcen OŠ Novi Marof, PŠ Remetinec 5. Martina Zita, Antonija Buhiniček, Tanja Debelec
2. Iva Vresk OŠ Gustav Krklec Maruševec 6. Ljiljana Ramljak, Ivana Sukačić, Nevenka Bareta
3. Alisa Pevec VI. OŠ Varaždin 7. Nina Prašnjak, Nevio Cifrek
4. Vedran Cifrek OŠ Novi Marof 7. Nevio Cifrek
5. Teo Putarek VI. OŠ Varaždin 7. Nina Prašnjak, Nevio Cifrek
6. Ida Kolmanić OŠ Novi Marof 8. Davor Dukarić, Branko Škiljan
7. Mateja Vuradin OŠ Novi Marof 8. Davor Dukarić, Branko Škiljan
8. Janko Vrček VI. OŠ Varaždin 8. Vedrana Herman, Branko Škiljan
9. Nina Sokol III. OŠ Varaždin 8. Ivana Sukačić, Branko Škiljan
10. David Mikulčić VI. OŠ Varaždin 8. Vedrana Herman, Branko Škiljan

 SREDNJA ŠKOLA

Redni broj Ime učenika Prezime učenika Škola Program Ime i prezime mentora
1. Aleksandra – Saša Božović Prva gimnazija Varaždin 2A Stanko Divjak,Tamara Srnec
2. Benyamin Taourirt Srednja škola Ivanec 2A Marica Dolenec Jurinić, Tamara Srnec
3. Adam Ban Prva gimnazija Varaždin 2A Ana Grozdanić, Tamara Srnec
4. Josip Kelava Prva gimnazija Varaždin 3A Ivana Tkalčec, Ratko Višak
5. Mihael Rodek Srednja škola Ivanec 2B Marina Kušen, Sanja Zlatić, Darija Jukić
6. Jurica Genc Elektrostrojarska škola 4B Tatjana Plantak, Dragan Mrla, Ratko Višak
7. Karlo Videc Srednja škola Ivanec 4B Marica Dolenec-Jurinić, Dragan Mrla

Branko Topić, CI za matematikuBez rada u školama i Centru izvrsnosti za matematiku te izuzetne potpore Varaždinske županije teško bismo postigli ovakav rezultat. Zato hvala i čestitka svima koji sudjeluju u ovom projektu Županije znanja.

Nismo još gotovi. Radimo do Državnog da bi tamo popravili ili bar ponovili lanjski rezultat!

Voditelj Centra: Branko Topić

Županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole

U četvrtak, 23.02.2016. u Strojarskoj i prometnoj školi Varaždin održano je županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole.
Sudjelovalo je 50 učenika raspoređenih u dvije kategorije (A – matematičke gimnazije i B – sve druge škole).
Svi učenici s dva ili više mentora polaznici su Centra izvrsnosti za matematiku.
Nakon pregledavanja testova na Državnom povjerenstvu imamo konačne rezultate.

U nastavku se nalazi pregled trojice prvoplasiranih učenika po razredima i kategorijama.

Rezultati – A – kategorija:

  1. razred

 

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTORICE
1. Bruno Golik Prva gimnazija Varaždin Stanko Divjak
2. Marta Mihin Prva gimnazija Varaždin Stanko Divjak, Tatjana Plantak
3. Viktor Divjak Prva gimnazija Varaždin Stanko Divjak, Tatjana Plantak

2. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Aleksandra – Saša Božović Prva gimnazija Varaždin Stanko Divjak, Tamara Srnec
2. Benyamin Taourirt Srednja škola Ivanec Marica Dolenec-Jurinić, Tamara Srnec
3. Adam Ban Prva gimnazija Varaždin Ana Grozdanić, Tamara Srnec

3. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Josip Kelava Prva gimnazija Varaždin Ivana Tkalčec, Ratko Višak
2. Marin Kišić Prva gimnazija Varaždin Ivana Tkalčec, Ratko Višak
3. Ivan Rissi Prva gimnazija Varaždin Ivana Tkalčec, Ratko Višak

4. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Barbara Mikašek Prva gimnazija Varaždin Andreja Veršić, Dragan Mrla
1. Tomislav Gregurić Prva gimnazija Varaždin Anica Sakač, Dragan Mrla

Rezultati – B – kategorija:

  1. razred
  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Veronika Žunar Srednja škola Ivanec Petra Hiržin
2. Karolina Klen GPRŠ Varaždin Darinka Rabuzin Vever
3. Lorena Lazar Druga gimnazija Varaždin Višnja Horvat
3. Petar Šemiga Elektrostrojarska škola Sanja Engler

2. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)  
1. Mihael Rodek Srednja škola Ivanec Marina Kušen, Darija Jukić, Sanja Zlatić
2. Teodora Peček Srednja škola Ivanec Marica Dolenec- Jurinić, D. Jukić, S. Zlatić
3. Marin Boltižar Elektrostrojarska škola Sonja Ivančić

 3. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Ivan Juren Srednja škola Ivanec Dubravka Držaić-Taourirt, Sonja Ivančić
1. Benjamin Mavrek Elektrostrojarska škola Aleksandra Kos, Sonja Ivančić
3. Marin Švogor Elektrostrojarska škola Aleksandra Kos, Sonja Ivančić

4. razred

  IME I PREZIME ŠKOLA MENTOR(ICA)
1. Jurica Genc Elektrostrojarska škola Tatjana Plantak, Dragan Mrla
2. Karlo Videc Srednja škola Ivanec Marica Dolenec-Jurinić, Dragan Mrla
3. Matija Herceg – Rušec Elektrostrojarska škola Aleksandra Kos, Dragan Mrla

Tajnik povjerenstva:
B. Topić